کاشا مسابقه آسپارتان داد بنده ریقم در آمده است! اصصصصن یه وضی. دیروز موقع برگشت کلی خندیدیم. حالا بماند که چقدر گل و لای روی سر و کله و لباسهایم پاشیده بود و کفش هایم به چه روزی درآمدند ولی خوب . همراه آسپارتان بودن و ازش فیلم و عکس گرفتن هم کار آسانی نیست. فرقش این بود که کاشا مسابقه اش را داد و مدالش را گرفت و آدرنالین باعث شده بود سرحال و خندان باشد و من که آدرنالین نداشتم وا رفتم. 

جایتان واقعا خالی خیلی روز خوبی بود و خیلی خوش گذشت. امروز صبح وقتی به بدبختی بیدار شدم از خواب و عکس و فیلم ها را برای کاشا فرستادم خوشحال شدم که پسندیدشان. عرضم به حضورتان که دیروز دیروقت رسیدیم و من ماشینم را از جلوی خانه کاشا برداشتم و برگشتم خانه خودم که حدود چهل دقیقه فاصله دارد. آنقدر خسته شدم که همانطور دم در و برای کثیف نکردن کف هال کفش و لباسها را کندم و انداختم زمین، مسواک زدم و روی ملحفه ها هم روکش کشیدم و ولو شدم برای خواب. جان نداشتم حمام کنم قبل از خواب.

از طرفی امروز صبح با چند نفر از دوستان دانشگاه قرار صبحانه گذاشته بودیم و باید می رفتم تورینو، دیشب ساعت رسمی هم تغییر می کرد و سرم از این جهت هم کلاه رفت که یک ساعت خوابم یده شد. به هر بدبختی بود از خواب بیدار شدم و حمام کردم و بدوبدو راهی تورینو شدم ولی با تاخیر رسیدم سر قرارم. خوشبختانه دوستان مهربانی کردند و منتظرم ماندند. برایشان پیغام فرستاده بودم که شروع کنند به رفتن به سمت هر جا که تصمیم گرفته اند و فقط برایم پیغام بگذارند کجا بروم سراغشان ولی گفتند که همان جلوی Porta Nuova منتظرم می مانند. در نهایت یک ربع تاخیر داشتم. 

بعد از ظهر که برگشتم خانه تازه شروع کردم به پاک کردن گل ها از لباس ها و انداختن شان توی ماشین لباس شویی. کفش ها را هم تا جایی که می شد تمیز کردم ولی باید ببرمشان برایم واکس بزنند. در روزهای آینده و سر فرصت اگر بتوانم چند تا فیلم کوتاه برایتان می گذارم تا کمی حال و هوای این مسابقات را بطور زنده ببینید. بنظرم خیلی خارق العاده بود و دروغ نگویم حسودی ام شد به شرکت کنندگان! آدم به هوس می افتد دست به کار شود و کمی بدن تنبلش را به کار بگیرد. سهیل عزیز خیلی یاد شما کردم. بنظرم شما یک کاندیدای خیلی خوب برای Spartan Race هستید. بهش فکر کنید!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ من وبلاگ خبری آذرپست Crystal سكوت كوير Sarah رتبه بندي اعتباري پارس کيان حمید رضا ستارزاده رمان سیتی