فکر کنم بعد از سلامتی بهترین حس زندگی، حس دوست داشته شدن است. برخورداری از آن هم کوچکترین ربطی به اینکه ما آدم خوبی هستیم یا نه ندارد، فقط به شانس و اقبال آدم بر می گردد. قبول دارم که بعضی ها بخاطر اخلاق بدشان تنها و طرد شده می مانند ولی توی دنیا بی شمار انسان های خوب و مهربانی هستند که به هر دلیلی مهر و محبتی را که شایسته اش هستند، دریافت نمی کنند.

هر وقت مهر و محبت از عضوی از خانواده ام یا دوستانم دریافت می کنم عمیقا احساس خوشبختی می کنم و شکرگزاری می کنم از خوش اقبالی ام و برخورداری ام از محبت و توجه. 

توی هفته قبل احساس کردم آنقدر اقبال داشته ام که گویی غول چراغ جادو خواسته دلم را گوش کرده باشد و برایم فراهمش کرده باشد. توی همین صفحه چندی پیش کتابی ازمدیران ایران را معرفی کرده بودم به اسم "نقطه قوت برتر خود را بشناسید" و گفته بودم اگر ایران بودم حتما تهیه اش می کردم. یک دوست خیلی خاص و مهربان برایم این کتاب را به اضافه کتاب دیگری هدیه کرد. وقتی پاکت را از دفتر پست تحویل گرفتم، آنهم توی وانفسای ارتباطات مدرن که از گوشه دنج خانه و با اشاره انگشت انجام می شوند، حس بی نظیری داشتم. نمی دانم چکار کرده بودم که این دوست خوبم مرا سزاوار اینهمه محبت خود دانست، وقت و توجه صرف من کرد و زحمت تهیه کتابها را کشید و به اداره پست رفت و . 

وقتی دلیلش را پرسیدم گفت "تو این اواخر خیلی سختی کشیدی و نیاز به حمایت روحی داشتی." واقعا بدون حرف ماندم از این همه توجه و اینهمه ظرافت فکر و احساس و درسی هم گرفتم که آدم دوستی کردن را باید اینجور مواقع یاد بگیرد. در نوشتن این پست خیلی دست دست کردم چون می دانم این دوست عزیز حساس است روی نمایش احساسات و دوستی، فقط نوشتم تا دیگران هم اگر خواستند یاد بگیرند دوستی کردن و به فکر دوست بودن و نشان دادن حس دوستی یعنی چه. این دوست عزیز و خاص من خودش درگیر مشکلاتی ست و علیرغم همه این مشکلات به فکر حال روحی و مشکلات من بوده است. هنوز هم که هنوز است نمی فهمم چکار کرده ام که شایسته اینهمه محبت او شده ام. عمیقا تحت تاثیر اینهمه خوش قلبی و سخاوتمندی قرار گرفته ام. می دانید . اصلا من در مقابل آدم های سخاوتمند و دل گنده بدجوری کم می آورم و دچار شیفتگی می شوم. اعتراف می کنم که اگر مرد بودم دلم می خواست همسری داشته باشم که مثل این دوست من باشد، و البته از همینجا می توانید حدس بزنید که تا بحال هیچ مردی را ندیده ام که اینقدر حساس و ظریف فکر کند وگرنه حتما تا بحال از او خواستگاری کرده بودم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نسیم بیهود تمام :)) Shawn همه چی موجوده طلاگستر مرکز فروش دامنه های رند و سایتهای آماده آموزشگاه زبان شکوه انقلاب بابل لوله بازکني کرج دانلود بازی قدیمی نوین رایانه